Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJOJE – KŪRYBINIS IPOLITO UDRO VARDO PLENERAS

Informacija atnaujinta:

Birželio 13 d. Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje vyko Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–12 klasių mokinių ir mokytojų kūrybinis Ipolito Udro vardo pleneras „Žvilgsnis į dvaro mokyklos aplinką“. Plenero dalyviai iš Šiaulių „Dermės“ mokyklos, „Romuvos“, Dainų ir Rėkyvos progimnazijų susipažino su grafo Karpio istorija, suipažino su mokyklos erdvėmis. Apytiksliai nuo 1964 metų progimnazijoje dirbusį dailės mokytoją, tremtinį Ipolitą Udrą prisiminimais dalijosi sūnus Pranciškus Udras, progimnazijos istorijos mokytoja Ina Rimkuvienė. Plenero dalyviai drožinėjo šachmatų figūrėlę, tapė Rėkyvos peizažus.
 
Mokytojai Daiva Rozgaitė-Udrienė ir Kastytis Tamulis

Skip to content