Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJOJE – SVEČIAI IŠ BULGARIJOS IR LICHTENŠTEINO

Informacija atnaujinta:


2023 m. spalio 17–21 dienomis Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje lankėsi pedagogai iš Osnovno Uchilishte Petko Rachev Slaveikov mokyklos (Bulgarija) ir Schaan Lichtenšteino bendruomenės mokyklos (Lichtenšteinas) pagal Erasmus+ projektą „Nature is Our Home“.

Progimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriuje svečiai stebėjo ugdomąją veiklą „Medžiai ir jų vaisiai rudenį“ 4–5 metų vaikams, susipažino, kaip dirbama su 2–3 metų vaikais pagal Marijos Montessori ugdymo metodą. Projekto dalyviams Progimnazijos 8 klasės mokiniai pristatė projektinį darbą „Ekologinis pėdsakas“. Pedagogai iš užsienio buvo ne tik įtraukti į 4 klasės mokinių veiklą „Water Laboratory“, bet ir dalyvavo atsipalaidavimo užsiėmimuose „Kavos terapija“ ir „Kvilingas“, kuriuos organizavo Progimnazijos mokytojai.

Erasmus+ projektas „Nature is Our Home“ vienija trijų skirtingų šalių – Lietuvos, Bulgarijos ir Lichtenšteino – mokyklas, kurios siekia kartu spręsti ekologijos ir klimato kaitos klausimus. Šio projekto veiklos, prasidėjusios 2023 m. vasario mėn., tęsis iki 2024 m. birželio mėn.
 
Progimnazijos administracija

Skip to content