Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJOS BENDRUOMENĖ KŪRYBIŠKAI ĮSITRAUKĖ Į UŽGAVĖNĖMS SKIRTAS INICIATYVAS

Informacija atnaujinta:

Rėkyvos progimnazija ne tik moka švęsti Užgavėnes, bet ir demonstruoja savo kūrybiškumą ir bendruomeniškumą! Užgavėnių proga nuo vasario 9 d. iki vasario 12 d. Šiaulių miesto Kaštonų alėjoje nusidriekė 7-ąjį kartą Šiaulių kultūros centro organizuota „Baisiai gražių Morių“ paroda. Tarp šios parodos eksponatų puikavosi ir Šiaulių Rėkyvos progimnazijos bendruomenės pagaminta baisiai graži Morė. Užgavėnių išvakarėse, vasario 12 d., Progimnazijos bendruomenės nariai dalyvavo renginio „Baisiai gražių Morių išlydėtuvės“ eisenoje.
 
Vasario 13 d. Progimnazijoje ir Progimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko renginiai, skirti Užgavėnėms. Ikimokyklinukams skirtame renginyje  „Žiema, žiema, bėk iš kiemo. Jei nebėgsi – išvarysim“ netrūko dainų, juoko ir šurmulio – taip  vaikai stengėsi kuo greičiau išvaryti žiemą ir kuo greičiau prisišaukti pavasarį. O kur dar įspūdingoji Lašininio ir Kanapinio kova!
 
Tikimės, kad po tokio žiemos išvarymo ji iškeliaus ir netrukus pasitiksime pavasarį, kuris simbolizuoja naują darbų pradžią ir atgimimą.

Skip to content