Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJOS BENDRUOMENĖ MINĖJO TARPTAUTINĘ TOLERANCIJOS DIENĄ

Informacija atnaujinta:

Lapkričio 16 d. visame pasaulyje minima Tolerancijos diena. Šiais metais tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis – žibintas. Prie šios dienos minėjimo prisijungė visa Progimnazijos bendruomenė.

Visą dieną įvairiomis formomis mokiniai pažindinosi, kas yra tolerancija: skaitė knygas, klausėsi muzikos, išbandė kantrybę plėšydami popieriaus juosteles, prekiavo pačių gamintais pyragais, piešė, vėrė apyrankes. Tą dieną taip pat dosniai aukota iniciatyvai „Niekieno vaikai“ – iš viso surinktas 141 euras. Ši suma bus perduota organizacijai „Savanoriai vaikams“, kuri vykdo iniciatyvą „Niekieno vaikai“.

Dėkojame kiekvienam bendruomenės nariui už aktyvų įsitraukymą. Atskira padėka skirta 7 ir 8A klasių vaikinams už pagalbą veiklų metu, o progimnazijos Tarybai – už iniciatyvą.

Tądien visa Progimnazija kvepėjo namais… Gal taip „kvepia“ ir tolerancija? Pagalvokime: „Su kuo mums asocijuojasi tolerancija?“

Dorinio ugdymo mokytoja Vida Daukšienė, socialinė pedagogė Alma Girdvainienė ir neformalaus ugdymo organizatorė Daiva Rozgaitė-Udrienė

Skip to content