Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJOS ERDVES PAPUOŠĖ ATKURTA FRESKA

Informacija atnaujinta:

Rėkyvos progimnazijoje, II aukšto hole, buvo atkurta tuometinės Šiaulių Rėkyvos pagrindinės mokyklos mokinių ir mokytojų 2001 metais nutapyta freska „Mokykla – mikrorajono ekologinio ir kultūros paveldo išsaugojimo centras“. Atkūrimo darbams panaudotos tarptautinio Erasmus+ projekto ‘Nature is Our Home’ – „Gamta – mūsų namai“ lėšos.
Naujoji freska turi du QR kodus – su kūrinio autoriais ir kultūros paveldo pažintiniais objektais, kurie išdėstyti vaizdingose ežero pakrantėse.
Freskos autoriai: Gediminas Vaičiulis, Eglė Vaidolavičiūtė, Kristina Filipavičiūtė, Živilė Poškaitytė, Ieva Stelingytė, Ingrida Voverytė, dailės mokytoja Vita Stelingienė ir technologijų mokytojas Aidas Zaloga.

Tai puikus originalus autorinis darbas ir didžiulė dovana progimnazijai. Kviečiame užsukti pasigrožėti!

Rita Ramonienė, anglų kalbos mokytoja, Erasmus+ projekto organizatorė ir vykdytoja

Skip to content