Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJOS PEDAGOGAI DALIJOSI PATIRTIMI APIE ATNAUJINTO UGDYMO TURINIO DIEGIMĄ

Informacija atnaujinta:

Birželio 12 d. Formaliojo ugdymo skyriaus vedėja Gintarė Kulbeckienė ir pradinių klasių mokytojos Vita Ravkienė ir Violeta Nečajeva dalijosi gerąja patirtimi Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos organizuotoje apskritojo stalo diskusijoje apie atnaujinto pradinio ugdymo turinio diegimą „AUT: 70 + 30“.

Formaliojo ugdymo skyriaus vedėja Gintarė apžvelgė ugdymo turinio atnaujinimo diegimą Rėkyvos progimnazijoje: pradedant kolegų pamokų stebėjimu ir vertinimu atnaujinto ugdymo turinio kontekste pagal progimnazijoje taikomą kolegialaus grįžtamojo ryšio modelį „Kolega–kolega“ bei organizuotomis dviem apskritojo stalo diskusijomis ir baigiant kokybiškos pamokos kriterijų išsigryninimu bei rengiama metodine priemone el. formatu atnaujinto ugdymo turinio tematika. Mokytojos Vita ir Violeta pasakojo, kaip ugdomi 1 klasės mokiniai pagal atnaujintą ugdymo turinio programą „Maži milžinai“: išskyrė stipriąsias ir tobulintinas sritis, vedant pamokas pagal atnaujintą ugdymo turinį,  pateikė įžvalgų apie vaikų pasirengimo lygį, mokymosi motyvaciją, taikomus inovatyvius metodus, diferencijavimą, vertinimą ir kompetencijomis grįstą ugdymą(si).

Skip to content