Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJOS SOCIALINĖ PEDAGOGĖ DALIJOSI GERĄJA PATIRTIMI SU KOLEGOMIS IŠ KITŲ UGDYMO ĮSTAIGŲ

Informacija atnaujinta:

Gegužės 22 d. Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centre vyko Šiaulių miesto socialinių pedagogų metodinio būrelio susirinkimas. Jo metu Rėkyvos progimnazijos socialinė pedagogė Alma Girdvainienė pristatė pagalbos vaikui planų pavyzdžius, kurie rengiami Rėkyvos progimnazijoje siekiant užtikrinti asmeninę kiekvieno ugdytinio gerovę per veiksmingą švietimo pagalbos sistemą. Tokio dalijosi gerąja patirtimi tikslas – teikti motyvuojančią kolegialią pagalbą, mokytis drauge ir dalytis savo patirtimi, kuris atliepia Rėkyvos progimnazijos vieną iš strateginių veiklos sričių.

Džiaugiamės savo darbo sėkme ir galimybe su kitomis Šiaulių miesto ugdymo įstaigomis dalytis gerąja patirtimi švietimo pagalbos srityje. Tikimės, kad progimnazijos socialinės pedagogės Almos Girdvainienės pateiktos įžvalgos ir praktiniai patarimai pravers kolegoms siekiant ugdytinių gerovės.

Skip to content