Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJOS UGDYTINIAI – KONKURSO „PAKUOTĖS TRANSFORMACIJA ‘23“ NUGALĖTOJAI

Informacija atnaujinta:

 
Šiais metais Šiaulių miesto savivaldybė kartu su licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“ švietimo ir ugdymo įstaigoms organizavo konkursą „Pakuotės transformacija ‘23“, kviečiantį prisidėti prie klimato kaitos mažinimo. Skirtingose amžiaus grupėse mūsų Progimnazijos ugdytinių – ikimokyklinio ugdymo skyriaus ir 1–4 klasių ugdytinių – darbai buvo išrinkti geriausiais! Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad mūsų Progimnazijos bendruomenė savo kūrybiniais darbais prisideda prie klimato kaitos mažinimo.

Šio konkurso tikslas – skatinti aplinkosauginį švietimą kaip darnaus vystymosi sudedamąją dalį, perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias, įgūdžius vaikams ir jaunimui, formuoti palankų aplinkai gyvenimo būdą ir aplinkosaugos vertybių nuostatas, akcentuojant aplinkosaugines problemas, vartotojiškumo pasekmes ir alternatyvas, teikiant prioritetą atliekų vengimui bei pakuočių atliekų pakartotiniam naudojimui. Buvo kviečiama prisidėti prie klimato kaitos mažinimo ir transformuoti pasirinktą pakuotę į naują paskirtį atliekantį daiktą.

Konkurse galėjo dalyvauti ikimokyklinio amžiaus vaikai, 1–4, 5–8 ir 9–12 klasių mokiniai. Darbai buvo vertinami pagal šiuos kriterijus: idėjos išpildymas (vertinama darbo idėja, jos atitikimas gamybos iš antrinių žaliavų sąlyga); inovatyvumas (vertinamas darbo novatoriškumas, jo išskirtinumas tarp analogų); darbo išbaigtumas )nustatoma, ar darbas išbaigtas ir duoda laukiamus rezultatus); praktinis pritaikomumas (įvertinamos darbo praktinio panaudojimo galimybės); patvarumas (įvertinamos darbo daugkartinio naudojimo praktiškai galimybės).


Skip to content