Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZISTŲ VIZITAS Į „SAULĖTEKIO“ GIMNAZIJĄ

Informacija atnaujinta:

Lapkričio 15 d. 7 ir 8A klasės mokiniai bei Progimnazijos mokinių parlamentas lankėsi Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje. Gimnazijos mokytojai septintokams ir aštuntokams vedė chemijos ir fizinio ugdymo pamokas, kurias stebėjo mūsų Progimnazijos informacinių technologijų mokytojas Ignas Augustinas ir fizinio ugdymo mokytoja Jurgita Mačikunytė. Progimnazijos mokinių parlamentas kartu su kuratore Živile Steponavičiene susitiko su Gimnazijos mokinių parlamento atstovais ir jų kuratore Lina Jokubauskienė, kad aptartų bendras abejų ugdymo įstaigų mokinių veiklas.

Tai viena Rėkyvos progimnazijos ir „Saulėtekio“ gimnazijos bendradarbiavimo veiklų, kurios suplanuotos šiais mokslo metais.
 
Pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Gintarė Kulbeckienė

Skip to content