Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

REGIONINĖJE METODŲ MUGĖJE – PROGIMNAZIJOS PEDAGOGŲ GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDA

Informacija atnaujinta:

2024 m. kovo 19 d. Joniškio Mato Slančiausko progimnazijoje organizuotoje Regioninėje metodų mugėje profesine patirtimi dalijosi progimnazijos Neformaliojo ugdymo ir pagalbos skyriaus vedėja Virginija Tunikaitė kartu su mokytojais Inga Grigeliene, Violeta Gliaudiene, Laima Šurnaite-Plauškiene ir Ramūnu Vitkauskui.

Inga Grigelienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė, pristatė teatro metodą lietuvių kalbos pamokoje. Violeta Gliaudienė, anglų k. vyr. mokytoja, ir Laima Šurnaitė-Plauškienė, pradinių klasių mokytoja, demonstravo stotelių metodo taikymą integruotoje gamtos mokslų ir anglų kalbos pamokoje „Nuo sėklos iki vaisiaus / From seed to fruit“. Ramūnas Vitkauskas, lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytojas, dalijosi metodų sinteze skaitant ir analizuojant tekstą.

Progimnazijos viena iš strateginės veiklos krypčių – siekti nuolatinio pedagogų ir vadovų mokymosi ir tikslingo kompetencijų tobulinimo, kurio raiška – nuolatinė motyvuojanti kolegiali pagalba, mokymasis drauge ir dalijimasis savo patirtimi.

Skip to content