Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

RĖKYVIŠKIŲ VIRTUALI DISKUSIJA SU DRAUGAIS IŠ AMERIKOS

Informacija atnaujinta:

Gruodžio 1 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje, Amerikos skaitykloje, vyko antrasis anglų kalbos virtualus renginys-edukacinė pamoka „Interesting places for vacations“ – „Įdomios vietos atostogoms“ – kartu su draugais iš Portlando miesto, Amerikos.

Abiejų šalių – Šiaulių Rėkyvos progimnazijos ir Portlando miesto – mokiniai buvo pasipuošę pristatyti įsimintiniausias aplankytas vietas ir vietas, kurias norėtų aplankyti atostogų metu su savo šeimos nariais ar draugais. Vaikai kalbėjo apie įvairius Pietų Amerikos, Afrikos, Portugalijos, Italijos, Prancūzijos miestus, lankytinus objektus, paplūdimius, Disneilendo pramogų ir Volto Disnėjaus studijos parkus.

Mūsų progimnazistai savo draugams papasakojo apie Lietuvos miestus – Vilnių, Klaipėdą, pristatė savo vaizdingas apylinkes. Amerikiečius ypač sudomino unikalus Kryžių kalnas ir jo atsiradimo istorija. Sužinota, kaip praėjo „Padėkos diena“ Amerikoje, kalbėtasi apie Kalėdų tradicijas svečioje šalyje.
 
Anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė

Skip to content