Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

RĖKYVOS PROGIMNAZIJA PAMINĖJO ARTĖJANČIAS ŠV. VELYKAS

Informacija atnaujinta:

Kovo 27 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo (dab. adresas Energetikų 6) vyr. bibliotekininkė Giedrė Butkutė buvo pakviesta į Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 6B klasę (anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė).

Į mokyklą bibliotekininkė buvo pakviesta artėjančių Šv. Velykų proga. Pirmiausia mokiniai, pasitelkę skaidrių demonstraciją bei pasigamintais plakatais surengė pristatymus anglų kalba, kuriuose papasakojo apie šv. Velykas, jų prasmę, istoriją, velykinius žaidimus. Šeštokai įdėjo daug pastangų į savo darbus, tad ir pristatymai buvo labai išsamūs ir įdomūs.

Bibliotekininkė surengė „Kahoot“ viktoriną „Ką žinau apie šv. Velykas“, kurios metu mokinių buvo klausiama apie margučio reikšmę, šv. Velykų tradicijas, bei kilmę. Vaikai pademonstravo puikias žinias apie šią pavasario šventę!

Užsiėmimo pabaigoje šeštokai teigė, kad neįsivaizduoja šv. Velykų be mergučių dažymo, bei varžytuvių, kieno margutis stipresnis, be buvimo su šeima, ilgų pasivaikščiojimų, o žinant šios šventės istoriją ir tradicijas, ji tampa dar prasmingesnė.

Anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo vyr. bibliotekininkė Giedrė Butkutė

Skip to content