Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

RĖKYVOS PROGIMNAZIJOJE – ŠVENTINIS RYTMETIS

Informacija atnaujinta:

Gruodžio 6 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo vyr. bibliotekininkė Giedrė Butkutė buvo pakviesta į Šiaulių Rėkyvos progimnazijos anglų kalbos šventinę pamoką „Kalėdos 2023“ (mokytoja Rita Ramonienė), kurioje dalyvavo 8a klasės mokiniai.

Artėjant šv. Kalėdoms verta prisiminti tradicijas, švenčių istoriją, todėl mokiniai buvo parengę pristatymus anglų kalba apie kalėdinį laikotarpį. Aštuntokės į pamoką atsinešė savo išmargintus kalėdinius atvirukus, kuriuose pavaizduoti šventiniai akcentai: kalėdinė eglutė, vainikas, varpeliai. Mokytoja Rita pristatė šventinio deserto receptą, kurį bus lengva paruošti ir padėti ant vaišių stalo.

Kitoje užsiėmimo dalyje laukė bibliotekininkės G. Butkutės paruošta viktorina „Ką žinai apie Kalėdas?“, kurios klausimai buvo susiję su šventinėmis tradicijomis, kalėdiniais akcentais ir istoriniais faktais. Aštuntokai teigė, kad jie jau ruošiasi artėjančioms šventėms ir labai jų laukia.
 
Anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė,
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo vyr. bibliotekininkė Giedrė Butkutė

Skip to content