Gegužės 7 d. Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko azartiškos ir kovingos Lietuvos mokyklų žaidynių keturkovės varžybos. Jose jėgas, ištvermę ir sportinį meistriškumą demonstravo devynios mokyklų mergaičių komandos.
Tarp stipriausių komandų ryškiai pasirodė ir mūsų progimnazijos atstovės. Po atkaklios kovos kiekvienoje rungtyje Rėkyvos progimnazijos mergaičių komanda pademonstravo puikų fizinį pasirengimą ir galutinėje įskaitoje iškovojo garbingą 4-ąją vietą. Nors iki prizininkų pakylos pritrūko visai nedaug, ketvirtoji vieta tarp devynių komandų – aukštas ir džiuginantis pasiekimas.
Keturkovės varžybose jaunosios sportininkės turėjo įveikti keturias lengvosios atletikos rungtis, reikalaujančias universalumo, ištvermės, greičio ir susikaupimo.
Sveikiname mūsų progimnazijos mergaičių komandą su puikiu pasirodymu! Dėkojame fizinio ugdymo mokytojui Aivarui Budriui už komandos subūrimą, parengimą ir palaikymą varžybų metu.