Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

RENGINYS KORUPCIJOS PREVENCIJOS TEMA „VIENAM – DOVANA, KITAM – PRARADIMAS”

Informacija atnaujinta:

Balandžio 29 d. 7–8 klasių mokiniams vyko renginys „Vienam – dovana, kitam – praradimas”, kurio metu dvi penktokės, progimnazijos mokinių tarybos narės, pristatė informaciją apie dovanų politiką-taisykles, kaip pastarosios dovanojamos ir priimamos valstybės tarnyboje. Mokiniai suprato, kad šių taisyklių paisymas užtikrina sąžiningumą ir teisingumą, moko gerbti kitų žmonių darbą ir pareigas. Mokinius sudomino gimnazistų sukurtas trumpametražis filmukas korupcijos prevencijos tema. Renginį vainikavo žinių viktorina, kuri atskleidė, kas iš progimnazistų daugiausia išmano korupcijos prevencijos tema.

Būrelio „Jaunieji lyderiai” vadovė Živilė Steponavičienė

Skip to content