Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

RESPUBLIKINIAME KONKURSE MOKYTASI TVARUMO IR KŪRYBIŠKUMO

Informacija atnaujinta:

Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 1–4 klasių mokiniai, jų tėveliai (globėjai), seneliai, mokytojai šių mokslo metų 2023 m. gruodžio mėn. – 2024 m. vasario mėn. dalyvavo kūrybiniame konkurse „Tvari žiema su „Sveikatiada“. Konkurso dalyviai apdovanoti padėkomis.

Konkursą organizavo VšĮ „Tikra mityba“ ir sveikos gyvensenos programos „Sveikatiada“ komanda. Konkurso tikslas – skatinti ugdymo įstaigos bendruomenę (vaikus, pedagogus, šeimos narius) būti tvariems ir žiemos šventėms pasipuošti panaudojant antrines žaliavas (maisto produktus, jų pakuotes ir pan.). Konkursas buvo skirtas paminėti didžiąsias žiemos šventes kuriant kalėdinius, žieminius, šventinius papuošimus, kuriais būtų puošiamos grupės, klasės panaudojant antrines žaliavas.

Šis konkursas – viena iš šiais mokslo metais progimnazijos suplanuotų ir vykdomų socialinės atsakomybės projekto „Sveikatiada“ veiklų. „Sveikatiada“ – tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Tai valstybinių institucijų, socialiai atsakingų verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų bendras projektas.

Pradinių klasių mokytoja Vita Ravkienė

Skip to content