Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

RUGSĖJO 1 – OJI progimnazijos bendruomenei dviguba šventė

Informacija atnaujinta:

Šiaulių Rėkyvos progimnazijos bendruomenei ši rugsėjo 1-oji ypatinga – vyko ir progimnazijos atidarymas, ir mokslo metų pradžios šventė.

Progimnazijos bendruomenę su švente pasveikino ir sėkmingų mokslo metų palinkėjo progimnazijos direktorius Nerijus Kundrotas.

Renginyje dalyvavo garbingi svečiai Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė, Rėkyvos šv. Juozapo Darbininko parapijos klebonas Donatas Grabažis, UAB LIMEGA vadovas Vytautas Vilkas, Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos direktorė Jūratė Rimkuvienė, Šiaulių miesto garbės pilietis, Paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Rėkyvos seniūnijos seniūnas Audronius Ribikauskas, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos, Rėkyvos filialo vyriausioji bibliotekininkė Giedrė Butkutė.

Netrūko sveikinimų, linkėjimų, džiugesio ir dovanų! Suskambęs mokyklinis varpelis visus pakvietė į naujas ir jaukias klases.
 
Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Virginija Tunikaitytė.

Skip to content