Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

„SAULĖTEKIO“ GIMNAZIJOJE – KITOKIOS UŽSIENIO KALBŲ PAMOKOS RĖKYVOS PROGIMNAZIJOS AŠTUNTOKAMS

Informacija atnaujinta:

Gegužės 15 dieną Rėkyvos progimnazijos 8B klasės mokiniai dalyvavo užsienio (anglų ir rusų) kalbų pamokose Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje.

Pirmiausia, mūsų mokyklos aštuntokai buvo pakviesti į ekskursiją po mokyklą. Mokiniai pamatė gimnazistų kūrybinių darbų parodą, apžiūrėjo biologijos, technologijų, užsienio (rusų ir anglų) kabinetus taip, susipažino su laisvalaikio praleidimo zonomis gimnazijoje, įvertino tik ką įrengtą puikų sporto aikštyną.

„Saulėtekio“ gimnazijos anglų kalbos mokytoja Asta Alubickienė mūsų progimnaizjos aštuntokams vedė anglų kalbos pamoką tema „Horoskopų sudarymas šiai savaitei ir prognozė atskiriems zodiako ženklams“ (angl. Horoscope announcements for this week), kurios tikslas – supažindinti mokinius su skaitmenine edukacine programėle voki.com, kuria naudojantis ir dirbant porose, ir sukurti avatarą (skaitmeninį veikėją) bei trumpą tekstą-prognozę atskiram zodiako ženklui. Mūsų progimnazistams puikiai sekėsi perprasti minėtos edukacinės programėlės siūlomas galimybes – jie ne tik sukūrė avatarus, bet ir juos įgarsino ir pademonstravo išmaniojoje lentoje.
Rėkyvos progimnazijos 8 kl. mokiniams kitokios užsienio kalbų pamokos, vykusios „Saulėtekio“ gimnazijoje – tai puikus bendros abiejų mokyklų bendradarbiavimo veiklos rezultatas. Tokios bendradarbiavimo veiklos tęsiasi visus mokslo metus.

Anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė

Skip to content