Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

SEPTINTOKAMS ORGANIZUOTA PREVENCINĖ PASKAITA TEISINĖS ATSAKOMYBĖS TEMA

Informacija atnaujinta:

Gegužės 29 d. socialinė pedagogė Alma Girdvainienė progimnazijos 7 klasių mokiniams organizavo Šiaulių miesto policijos bendruomenės pareigūnų prevencinę paskaitą tema „Teisinė atsakomybė“. Tikslas – gilinti mokinių teisines žinias ir užtikrinti jų visapusį saugumą ir atsakingą elgesį.

Susitikimo metu su pareigūnais buvo kalbama apie teisinę atsakomybę nepilnamečiams ir jų tėvams (globėjams, rūpintojams) už įvairaus pobūdžio nusižengimus ir nusikaltimus. Mokiniai supažindinti su Lietuvos Respublikos administracinio ir baudžiamojo kodeksų taikymo principais už netinkamą elgesį. Pareigūnai patiekė realius gyvenimiškus pavyzdžius ir pasakojo tikras istorijas iš savo darbo patirties ir atsakinėjo į vaikų užduodamus klausimus.

Socialinė pedagogė Alma Girdvainienė

Skip to content