Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

ŠIAULIŲ „SAULĖTEKIO“ GIMNAZIJOJE AŠTUNTOKAMS SKIRTA „JAUNOJO GIMNAZISTO DIENA“

Informacija atnaujinta:

2024 m. sausio 19 d. Rėkyvos progimnazijos aštuntų klasių mokiniams pamokos vyko kitoje ugdymosi erdvėje – Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje. Progimnazistai dalyvavo STEAM metodika pagrįstuose patyriminiuose užsiėmimuose: eksperimentavo atlikdami įvairius bandymus biologijos ir fizikos laboratorijose, informacinių technologijų pamokose gilino kompiuterinio raštingumo žinias. Mokiniai nagrinėjo žmonių sveikatos problemas, tyrinėjo Saulės sistemą, Žemės palydovą Mėnulį, išbandė dirbtinio intelekto teikiamas galimybes. Po to rėkyviškiai turėjo galimybę susipažinti su neformaliojo ugdymo mokytojais ir jų  pasiūlytomis veiklomis. Patyriminė diena gimnazijoje apibendrinta refleksijoje, kurios metu aštuntokai dalijosi įgytomis naujomis žiniomis, pastiprintais praktiniais gebėjimais ir patirtomis teigiamomis emocijomis besimokant kitoje – ne savo progimnazijos – erdvėje

Organizuota patyriminio ugdymo diena „Jaunojo gimnazisto diena“ – tai viena Rėkyvos progimnazijos ir „Saulėtekio“ gimnazijos bendradarbiavimo veiklų, kurios suplanuotos šiais mokslo metais.
 
Formaliojo ugdymo skyriaus vedėja Gintarė Kulbeckienė
Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos nuotr.

Skip to content