Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

TARPTAUTINIAME KONKURSE MOKINIŲ SUKURTI KALĖDINIAI ATVIRUKAI PRIPAŽINTI GERIAUSIAIS

Informacija atnaujinta:

Gruodžio mėnesį Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 2A klasės mokinių Godos Kuveikaitės ir Luko Žimkutės, 8B klasės mokinių Vilmantės Varanavičiūtės, Gabijos Juraitės ir Aresto Pranio kūrybos darbai – kalėdiniai atvirukai – dalyvavo tarptautiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Kalėdinis atvirukas”, kurį organizavo Lietuvos dailės mokytojų asociacija. Atlaikę milžinišką konkurenciją ir kompetentingos komisijos vertinimus, savo amžiaus grupės laureatais tapo Gabija ir Arestas. Sveikiname ir didžiuojamės mūsų kūrybiškais mokiniais! Mokinius paruošė dailės mokytoja Daiva Rozgaitė-Udrienė.

Skip to content