Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

TRADICIJA VIRTĘS PROGIMNAZISTŲ VIRTUALUS POKALBIS SU DRAUGAIS IŠ AMERIKOS

Informacija atnaujinta:

Kovo 1 dieną anglų kalbos pamoka vyko kitoje erdvėje – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje, Amerikos skaitykloje, kur virtualiai bendrauta su progimnazijos draugais iš Portlando miesto, Amerikos. Šįkart pokalbio tema buvo susijusi su sportu. Kalbėta apie mėgstamas fizines veiklas ir aktyvų laisvalaikį.

Pokalbį pradėjome supažindindami mūsų draugus iš Amerikos su žinomu Lietuvoje krepšinio klubu ,,Žalgiris“. Pristatymo draugai klausėsi susidomėję: uždavinėjo klausimus, domėjosi mūsų krepšinio klubo geriausiais žaidėjais. Vienas iš amerikiečių pasidalijo savo mėgstamiausių veiklų – slidinėjimo ir bėgimo – įspūdžiais. Buvo labai įdomu klausyti, kokių triukų jis gali atlikti su snieglente ir nuo kokio aukščio kalnų slidinėja. Viena iš progimnazijos merginų amerikiečiams papasakojo apie dailųjį čiuožimą: kokius triukus ji gali atlikti, kiek metų lanko dailųjį čiuožimą ir kiek kartų yra dalyvavusi varžybose. Dar viena veikla, kuri labai sudomino mūsų draugus iš Amerikos, buvo jodinėjimas. Mokiniai prašė mūsų kuo daugiau papasakoti apie arklių priežiūrą, sunkiausius dalykus juos prižiūrint ir galimus triukus jodinėjant.

Plačiai aptarėme bendras aktyvias veiklas, tokias kaip stalo tenisas, tinklinis, krepšinis ir futbolas. Sužinojome, kad populiariausias sportas Amerikoje yra amerikietiškas futbolas. Teiravomės apie jų mėgstamiausius krepšinio ir futbolo klubus. Papasakojome ir apie labai įdomų būdą aktyviai praleisti savo laisvalaikį– žolės pjovimą traktoriumi. Apie šią veiklą entuziastingai pasakojo viena mūsų būrelio narių, parodydama nuotraukas ir savo nufilmuotą vaizdo medžiagą. Nors iš pradžių tai prajuokino mūsų draugus, bet vėliau jie taip susidomėjo, kad uždavinėjo vis daugiau klausimų, aktyviai įsitraukė į pokalbį.

Buvo labai smagu ir vėl susitikti su draugais iš Amerikos ir papasakoti apie savo aktyvų laisvalaikį ir mėgstamas sporto šakas. Linksmai atsisveikinome ir susitarėme, kada susitiksime kitą kartą.
 
Anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė

Skip to content