Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

VAIZDO SUSITIKIMAS SU KREMENČUKO LICĖJAUS BENDRUOMENE

Informacija atnaujinta:

Lapkričio 27 d. vyko nuotolinis vaizdo susitikimas su Ukrainos Kremenčuko Licėjaus Nr. 5 bendruomene – mokiniais ir mokytojais. Šio susitikimo metu daugiausia dėmesio buvo skirta pažinčiai su Šiauliais – parodytas vaizdo filmukas apie miestą. Ukrainiečiams buvo pristatytas ir tik ką sukurtas vaizdo filmukas apie Rėkyvos progimnaziją. Mokinės Greta (6B) ir Urtė (8A) papasakojo apie progimnaziją, pabrėždamos, kad jos mokosi išskirtinėje mokykloje, kuri įsikūrusi šalia ežero. Jos atkreipė dėmesį, kad čia daug dėmesio skiriama gamtosauginiams klausimams – vykdomos įvairios projektinės veiklos. Kremenčiuko Licėjaus mokiniai taip pat papasakojo apie savo miestą, pasidalydami jo vaizdais. Susitikimo metu, pasinaudodami interaktyvios apklausos programa „Mentimetrer”, tiek lietuviai, tiek ukrainiečiai pateikė savo nuomones, su kuo kiekvienam jų asocijuojasi Lietuvos ir Ukrainos draugystė.

Šis nuotolinis susitikimas baigtas pakviečiant ruoštis kitai bendrai veiklai – gaminti atvirukus ir siųsti vieni kitiems linkėjimus artėjančių švenčių proga.

Skip to content