Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

VĖLINIŲ IŠVAKARĖSE – RĖKYVIŠKIŲ AKCIJA „DEGU VĖLINIŲ UGNELĘ“

Informacija atnaujinta:

Spalio 27-ąją, prieš pat Vėlines, Rėkyvos progimnazijos bendruomenė lankė senąsias Rėkyvos kapinaites. Kasmet Vėlinių laikotarpiu mes, rėkyviškai, įgyvendiname akciją „Degu Vėlinių ugnelę“. Šios akcijos tikslas – sutvarkyti Rėkyvos kapinaičių aplinką ir žvakelių liepsnomis pagerbti mirusiuosius bei susipažinti su Vėlinių tradicijomis.
Akcijoje kasmet dalyvauja visa Progimnazijos bendruomenė – pradedant ikimokyklinukais ir baigiant 8 klasių mokiniais ir mokytojais, kurie kruopščiai ne tik tvarko kapinaites, bet ir žvakių liepsnomis, maldomis ar tyliu susimąstymu pagerbia niekieno nelankomus išėjusiuosius. Nepamirštama ir Karpių giminės kapavietė ant ežero kranto. Tegul liepsnojanti ugnelė suteikia jiems ramybę.

Skip to content